Būreliai vaikams

Būreliai vaikams ir užsiėmimai mažyliams – prasmingai leidžiamas laikas

Mūsų tikslas – įdomūs ir nestandartiniai būreliai vaikams ir užsiėmimai mažyliams. Juose lavinamas loginis mąstymas, žinių iš skirtingų dalykų susisteminimas į visumą, kūrybiškumas ir kalbiniai įgūdžiai. Tai įgūdžiai, kurie bus labai reikalingi ateities kartoms.

Būreliai vaikams ir užsiėmimai mažyliams ne tik lavina jų įvairius įgūdžius ar leidžia užsiimti mėgstama veikla, bet ir ugdo asmenines savybes kaip savarankiškumas, atsakingumas, savęs pažinimas, kūrybiškumas.  Čia vaikai mokosi bendrauti vieni su kitais, dirbti individualiai ir komandose. Visada skatiname vaikus ieškoti ir patiems rasti atsakymus bei sprendimus. Saulė nebūtinai visada geltona. Kalbų galima mokytis šokant ar dainuojant, ne tik iš knygų. Ir nebūna nepavykusių eksperimentų, nes kiekviena klaida kažko išmoko. Mums svarbiausia, kad vaikai mėgautųsi pačiu procesu, o ne vien galutiniu rezultatu.

Siūlome būrelius ir užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams –  nuo 1m. iki 10 m. Visus būrelius vaikams ir užsiėmimus mažyliams veda profesionalūs, savo darbą ir vaikus mylintys mokytojai.

Kontaktai
Kainos ir tvarkaraštis