Popamokinė priežiūra

Pradinukų popamokinė priežiūra ir ugdymas vaikų užimtumo studijoje „100 zuikių“

Kas zuikių laukia čia?

– Lavinsime kūrybiškumą

– Padėsime paruošti namų darbus

– Eksperimentuosime ir kursime

– Ugdysime savarankiškumą

– Ilsėsimės ir žaisime

Pradinukų popamokinė priežiūra:
Siekiame, kad vaikai laiką leistų prasmingai ir įsitrauktų į naują veiklą, todėl, kad tai yra įdomu, o ne todėl, kad reikia. Vaikų imlumas ir pomėgiai yra labai skirtingi ir tik tinkamoje aplinkoje gali augti kūrybinga bei savimi pasitikinti asmenybė.

Ugdant vaikus vadovaujamės šiais principais:

IŠSAKOME, IŠKLAUSOME, SUSITARIAME. Skatiname vaikus aktyviai įsitraukti į ugdymo procesą. Mokomės išklausyti kitą, kritiškai vertinti nuomones ir joms pritarti arba nepritarti. Mokomės, kad visada turime pasirinkimą ir esame atsakingi už savo sprendimą.

GYVENAME IR MOKOMĖS. Geriausia mokykla yra gyvenimas, o jis juk nėra suskirstytas 45 min. pamokomis. Savo dieną organizuojame taip, kad kuo daugiau pažintume mus supantį pasaulį ir pamatytume, kam reikalingos matematikos, lietuvių, geografijos, muzikos, dailės ir kitų dalykų žinios.

JAUČIAME, MOKAME PARODYTI IR SUPRANTAME KITĄ. Šiandien gebėjimas suprasti savo ir kito jausmus bei juos tinkamai parodyti yra nemažiau svarbus nei įgytos žinios. Mokydamiesi iš gyvenimiškų situacijų didelį dėmesį skiriame jausmams, išgyvenimams.

PRISIMENAME, PERGALVOJAME IR PANAUDOJAME KITAIP. Dažnai pamirštamas, bet be galo svarbus elementas ugdymo procese. Klausiame vaiko, ar jis prisimena, ką reikšmingo nuveikė prieš mėnesį ir ką šiandien darytų kitaip. Skatiname pagalvoti, kaip, turėdamas šiandienines žinias, būtų pasielgęs vakar.

Pradinukų popamokinė priežiūra
DARBO LAIKAS :

I-IV  12.00 – 18.30

V      12.00 – 17.30

REIKALINGI DOKUMENTAI: Užpildyta sutartis ir Vaiko sveikatos pažymėjimo kopija

Kviečiame išbandyti “100 zuikių” – Pradinukų popamokinė priežiūra  2 dienas NEMOKAMAI!

 

REGISTRUOTIS

Kontaktai
Kainos ir tvarkaraštis