Vaikų gimtadieniai

Šeštadieniais ir sekmadieniais „100 zuikių“ namuose rengiamos šventės

Organizuojame gimtadienio šventes 6 – 12 metų vaikams. Galime priimti iki 15 svečių.

Paslauga susideda iš:

– 3 val. smagaus laiko „100 zuikių“ namuose
– pasirinktos programos vedėjo
– vaikų priežiūros
– prizų, siuprizų šventės dalyviams
– gimtadienio šventės nuotraukų

Šiuo metu galima rinktis šiuos šventinės programos variantus*:

„TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ…“

Tai mergaitės šventei skirta programa, susidedanti iš 3 pagrindinių dalių: iš pradžių – visos kartu gaminsime GIMTADIENIO skanėstą, paskui – paruošime bendrą dovaną (taip pat – po prisiminimo dovanėlę kiekvienai dalyvei!), pagaliau pasipuošime ir švęsime!

„DINGĘS MIESTAS“

…seniai seniai, piktoji pabaisa pradangino visus vienos atokios salos gyventojus ir visą jų sukauptą turtą. Jūsų užduotis – rasti ir išlaisvinti salos gyventojus, o mainais gausite jų sukauptą lobį. Tačiau lengva nebus…

Ar jūs pasiruošę iššūkiui? Gimtadienis tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms, o šventės programoje – žemėlapis su nuorodomis ir užduotimis, kurias atlikus, atsivers vartai, išlaisvinantys salos gyventojus ir jų turtą.

„STIPRŪS, GUDRŪS, VIKRŪS IR GREITI“

Gimtadienio programa – komandų varžybos. Grupė svečių dalinama į dvi komandas, kurios renka taškus už puikiai atliktas užduotis. Rungtys – pačios įvairiausios, prireiks ir kūrybos bei vaizduotės įgūdžių, ir greičio, vikrumo ir proto mankštos. Komandos varžybas įprastai baigia lygiosiomis arba beveik lygiosiomis, todėl apdovanojami būna VISI!

 

* Programos turi po kelis variantus, gali būti šiek tiek adaptuojamos Jūsų poreikiams, todėl dėl renginio organizavimo kreipkitės kuo anksčiau!

KAINA: 110 eur (iki 15 vaikų)