fbpx

Pradinukų popamokinė veikla

Kaina: 140 €/mėn. pasirašius ilgalaikę sutartį arba 10 €/diena. 

Darbo laikas

I-IV 12:00 – 18:00
V 12:00 – 17:30

Reikalingi dokumentai:

Užpildyta sutartis ir vaiko sveikatos pažymėjimo kopija

Ką Jūsų zuikiai veiks?

Tikime, kad mokykloje vaikai įsisavina nemažai faktų ir teorijų, perskaito daug tekstų ir susiduria su šimtais uždavinių.

Bet… Ar jie gali visa tai išnaudoti kasdieniniame gyvenime?

mes skaitysime

kai norėsime sukurti spektaklį

mes užsirašysime

kad nepamirštumėm kaip augo mūsų gėlės

mes skaičiuosime

kad visiems užtektų vakarienės

Pradinukų popamokinė veikla 6-9 metų vaikams

Norite, kad jūsų vaikas išmoktų ne tik pamokas iš vadovėlio, bet mokėtų tas žinias pritaikyti praktiškai?

Nerimaujate, ką jis veikia vienas namie ir gal skiria per daug laiko televizoriui ar kompiuteriui?

Vaikui reikia pagalbos ruošiant namų darbus ar mokantis skaityti?

Kuo skiriasi popamokinė veikla „100 zuikių“ studijoje
nuo laiko po pamokų mokykloje?

Čia kiekvieną savaitės dieną skiriame vis kitai veiklai – judesiui ir šokiams, papildomam ugdymui, kūrybiškumo lavinimui, žaidimams ar eksperimentams.

Profesionalios ir entuziastingos auklėtojos ne tik padeda vaikams paruošti pamokas, bet ir moko juos atsakomybės, tolerancijos ir savarankišmumo.

Aplinka

Tinkama, jauki aplinka skatina norą mokytis, kurti ir veikti. Aplinkos pakeitimas iš mokyklos suolo į naują erdvę vaikams ugdo smalsumą ir motyvuoja tyrinėti. Čia vaikai gali pailsėti ant sėdmaišių, susikurti savo namus žaisdami ar keisti ir gražinti aplinką pagal savo norus ir nuotaiką.

Dėmesys

Į popamokinės veiklos grupę priimame tik iki 15 vaikų, todėl čia galime kiekvienam vaikui skirti daugiau dėmesio, atsižvelgti į jo poreikius ir tempą.

Įgūdžiai

Skiriama daug dėmesio savarankiškumo ugdymui. Skatiname tiek išmokti dirbti komandose, tiek prisiimti atsakomybę už savo individualius veiksmus ar sprendimus.

Įvairovė

Kūrybinės dirbtuvės, išvykos, kviestinių svečių pamokos, projektai – tai tik dalis veiklų, ką vaikai veikia pas mus. Tam pačiam dalykui išmokti ar sužinoti yra šimtai skirtingų būdų. Siūlome vaikams atrasti sau priimtiniausią.

Ugdant vaikus vadovaujamės šiais principais:

Išsakome, išklausome, susitariame

Skatiname vaikus aktyviai įsitraukti į ugdymo procesą. Mokomės išklausyti kitą, kritiškai vertinti nuomones ir joms pritarti arba nepritarti. Mokomės, kad visada turime pasirinkimą ir esame atsakingi už savo sprendimą.

Jaučiame, mokame parodyti ir suprantame kitą

Šiandien gebėjimas suprasti savo ir kito jausmus bei juos tinkamai parodyti yra nemažiau svarbus nei įgytos žinios. Mokydamiesi iš gyvenimiškų situacijų didelį dėmesį skiriame jausmams, išgyvenimams.

Gyvename ir mokomės

Geriausia mokykla yra gyvenimas, o jis juk nėra suskirstytas 45 min. pamokomis. Savo dieną organizuojame taip, kad kuo daugiau pažintume mus supantį pasaulį ir pamatytume, kam reikalingos matematikos, lietuvių, geografijos, muzikos, dailės ir kitų dalykų žinios.

Prisimename, pergalvojame ir panaudojame kitaip

Dažnai pamirštamas, bet be galo svarbus elementas ugdymo procese. Klausiame vaiko, ar jis prisimena, ką reikšmingo nuveikė prieš mėnesį ir ką šiandien darytų kitaip.

Skatiname pagalvoti, kaip, turėdamas šiandienines žinias, būtų pasielgęs vakar.

Liko neatsakytų klausimų?

Suteikime galimybę vaikams laiką po pamokų leisti prasmingai, įdomiai ir linksmai.