fbpx

Dienos stovyklos

Dienos stovyklos 5-10 metų vaikams. Suteikite galimybę vaikams atostogas leisti prasmingai, įdomiai ir linksmai kartu su mumis.

Susisiekite!

Tel.: 8 628 79 201
E-mail: labas@100zuikiu.lt
Facebook: 100 zuikių

  Dienos stovyklos Vilniuje

Stovyklų darbo laikas: I-IV 07:30 – 17:30, V 07:30 – 17:00

Stovyklų vieta: Justiniškių g. 12 ir Žirmūnų g. 139

Nuolaidos

Dalyvaujant 3 ar daugiau stovyklų (registruojant į visas iš karto), taikoma 10 proc. nuolaida.

Dalyvaujant 2 vaikams iš vienos šeimos, antram vaikui taikoma 10 proc. nuolaida.  

Nuolaidos nesumuojamos.  

Jei stovykla trunka trumpiau nei 5 dienas, jos kaina skaičiuojama pagal vienos dienos kainą.

Registruojant į stovyklą imama 40 € avansinė įmoka, kuri nėra grąžinama ar perkeliama kitai stovyklai. Be avansinio mokėjimo vieta stovykloje nėra garantuojama.

Į kainą įskaičiuoti pietūs, užkandžiai, visos priemonės, svečių paskaitos, edukacijos.

Pažink skirtingas profesijas

Vaikai taip mėgsta svajoti apie savo ateities profesijas. Ši stovykla puiki proga ne tik pasvajoti, bet ir pabandyti. Kasdien vaikai susitiks su skirtingų profesijų atstovais, kurie papasakos apie savo darbą, pristatys naudojamus įrankius ar priemones ir leis patiems pabūti skirtingų profesijų atstovais. Archeologas, žirgyno treneris, režisierius,  kinologas, kepėjas, policininkas, mokslininkas … Tai tik dalis profesijų, su kuriomis vaikai susipažino ar dar susipažins mūsų stovykloje.

O taip pat čia laukia komandiniai žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, eksperimentai ir atradimai, nauji draugai ir smagiai praleistas laikas.

Tarp mūsų mergaičių

Kviečiame mergaites įdomiai leisti laiką atostogų metu! Juk tikrai turime paslapčių, norų ir svajonių, kuriomis drąsiau dalintis mergaitiškoje draugijoje. Dienos stovyklos metu mergaitės išbandys įvairius rankdarbius, sužinos grožio ir stiliaus paslapčių, kurs papuošalus, gamins, šoks ir labai mergaitiškai leis laiką.

Gera būti geru

Stovyklos metu kalbėsime, diskutuosime ir atliksime įvairias užduotis emocijų pažinimo, atsakomybės, pagarbos, tolerancijos ir draugystės temomis. Išvykų as susitikimų su svečiais metu parodysime vaikams, kiek daug gali mūsų šypsena, geras žodis ar pagalba.

Mokysimės pilietiškumo, susipažinsime su sunkumais, kuriuos patiria neįgalieji, gražinsime aplinką ir užsiimsime savanoriška veikla. Čia laukia įdomios kūrybinės dirbtuvės, smagūs žaidimai, netikėti svečiai, prasmingas laikas kartu ir daug nuoširdžių šypsenų!

Saugūs zuikiai

Stovykla skirta ugdyti vaikų savarankiškumą ir svarbiausia išmokti saugaus elgesio. Čia aptarsime, ko negalima daryti namuose, policininkai mokys saugaus eismo, gaisrininkai papasakos, ką daryti kilus gaisrui, sužinosime, kaip suteikti pirmą pagalbą ar ko reiktų saugotis gatvėje.

O kad vaikai tikrai įgytų kuo daugiau praktinių įgūdžių, žaisime vaidmenų žaidimus, imituosime įvairias situacijas ir atliksime daug kitų užduočių. Padėkite savo vaikams pasiruošti priimti gyvenimo iššūkius!

Auk, pramogauk ir atostogauk

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų vaikas atostogas leistų įdomiai, prasmingai ir smagiai. Juk atostogos tam ir skirtos, kad būtų linksma, gera ir įsimintina. Kiekvienoje pamainoje laukia vis kitos išvykos ir veiklos.

Pirmadienis – kūrybos diena (raktų pakabukų, apyrankių, taupyklių, žaislų dirbtuvės).

Antradienis – išvyka/edukacija (muziejai, parodos, edukaciniai centrai).

Trečiadienis – aktyvi/sporto diena (išvyka į parką, orientacinės varžybos, pažintis su sporto šakomis).

Ketvirtadienis – išvyka/edukacija (muziejai, parodos, edukaciniai centrai).

Penktadienis – pramogų diena (filmas, boulingas, žaidimų kambarys).

Kursime, gaminsime, žaisime, eksperimentuosime ir mėgausimės atostogomis.

Jaunasis tyrinėtojas

Tai STEAM stovykla, kuri apjungia mokslą, technologijas, inžineriją, meną ir matematiką. Čia fantazijai nėra ribų, mokslo atradimai stebina, eksperimentai nuspalvina nuotaiką, konstruojame iš keisčiausių dalykų ir padarome neįtikėtinus atradimus. Stovykloje nagrinėjamos temos:  gamtos reiškiniai, vanduo ir skysčiai, dujos, virtuvės chemija, spalvų magija, magneto galia ir kt.

„Ir sūnus, ir aš esam laaaaaaabai patenkinti „100 Zuikių“ organizuota dienos stovykla 🙂 Vadovės jaunos, mokančios užimti ir sudominti vaikus, jauki aplinka, įtraukiantys edukaciniai užsiėmimai ir naudingos išvykos į miestą, nemažai judesio gryname ore – būtent tai, ką akcentuočiau pirmiausia.“

Edita

Pijaus mama

„Buvo labai įdomi ir turininga žiemos atostogų stovykla. Sūnus patenkintas ir klausė ar vasarą galės vėl eiti.“

Vitalija

Beno mama

„Ir sūnus, ir aš esam laaaaaaabai patenkinti „100 Zuikių“ organizuota dienos stovykla 🙂 Vadovės jaunos, mokančios užimti ir sudominti vaikus, jauki aplinka, įtraukiantys edukaciniai užsiėmimai ir naudingos išvykos į miestą, nemažai judesio gryname ore – būtent tai, ką akcentuočiau pirmiausia.“

Edita

Pijaus mama

„Buvo labai įdomi ir turininga žiemos atostogų stovykla. Sūnus patenkintas ir klausė ar vasarą galės vėl eiti.“

Vitalija

Beno mama

Liko neatsakytų klausimų?

Suteikime galimybę vaikams vasaros atostogas leisti prasmingai, įdomiai ir linksmai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę