fbpx

Edukacijos

Įtraukiančios, interaktyvios ir informatyvios STEAM arba kūrybinės edukacijos vaikams nuo 4 iki 10 m. Kiekvienos edukacijos metu vaikai yra dalyviai, kurie patys išbando, gamina, kuria, konstruoja ir eksperimentuoja.

Šiuo metu vyksta ir nuotolinės edukacijos per Zoom platformą. Visos edukacijai reikalingos priemonės išsiunčiamos į ugdymo įstaigą. 

 

Susisiekite!

Tel.: 8 628 79 201
E-mail: labas@100zuikiu.lt
Facebook: 100 zuikių

 Edukacijos vaikams

Edukacijos mažiesiems smalsuoliams ir tyrinėtojams, kurias vykdome nuotoliniu būdu, ugdymo įstaigose ar šventėse. Vilniaus mieste netaikomas atvykimo mokestis, dėl atvykimo į kitus miestus susisiekite žinute.  

Ponas Magnetas

Galima nuotolinė edukacija

5-10 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

45 min.

4 €/dalyviui

Edukacija „Zuikio personažas“

Galima nuotolinė edukacija

5-10 m. vaikams

12-30 vaikų grupėje

45 min.

5 €/dalyviui

Eko dirbtuvės 100 zuikiu

Edukacija „Švarus vanduo“

Galima nuotolinė edukacija

5-10 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

45 min.

4 €/dalyviui

Mano Lietuva

Nuotolinė edukacija

4-8 m. vaikams

neribotas skaičius dalyvių

30 min.

2 €/dalyviui

Eko dirbtuvės 100 zuikiu

Eko dirbtuvės

Galima nuotolinė edukacija

5-10 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

45 min.

5 €/dalyviui

4-8 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

45-60 min.

4 €/dalyviui

7-10 m. vaikams

15-25 vaikai grupėje

45-60 min.

5 €/dalyviui

2-6 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

30-45 min.

3 €/dalyviui

6-10 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

45-60 min.

5 €/dalyviui

5-10 m. vaikams

15-30 vaikų grupėje

45-60 min.

5 €/dalyviui

Ponas Magnetas

 STEAM edukacija

 Žaisminga ir įtraukianti edukacija mažiesiems mokslininkams.

Kokios yra magneto savybės? Kam, kur ir kaip jis naudojamas? Skaičiuosime ir matuosime magneto stiprumą, piešime su magnetais ir konstruosime neįtikėtinus kūrinius kaip tikri inžinieriai. Užsiėmimas puikiai lavina vaizduotę, padeda mokytis formų, skatina kritinį ir analitinį mąstymą.

Mikrobų ataka

Aiškinsimės su vaikais, kas tie mikrobai, kaip jie atsiranda ir kas padeda jų atsikratyti. Susipažinsime su Fui ir Fe bei išgirsime jų kelionės istoriją. Įvairių eksperimentų ir praktinių užduočių metu dalyviai įvertins muilo svarbą plaunant rankas, tirsime, kaip toli mikrobai nukeliauja mums čiaudint ir patys gamins mikrobų modelius.

Stebuklingi skysčiai

Kokius skysčius žino vaikai? Kuo jie skiriasi? Kas tas tankis, klampumas ir kiti stebuklingi žodžiai? Atliksime įvairius eksperimentus su skirtingais skysčiais, stebėsime ir aiškinsimės, kodėl kai kuriais atvejais tie patys daiktai plaukia, o kartais skęsta. Ar visi skysčiai vienodai sveria?

Edukacija „Švarus vanduo“

STEAM edukacija

 Edukacija supažindina su geriamo vandens savybėmis, jo ištekliais. Mokomės apie skirtingus vandens valymo būdus, o kiekvieno vaiko sukurtas vandens filtras sukelia nuostabą ir šypsenas kai pavyksta išvalyti nešvarų vandenį.

Žaidžiame detektyvus

Detektyvai turi pamatyti nematomą, išgirsti net menkiausią garsą ir vadovautis logika bei intuicija.

Užsiėmimo metu vaikai supras, kokią svarbą turi jų 5 pojūčiai, atliks įvairias užduotis, narplios užuominas ir tirs saldainių dingimo bylą.

Edukacija „Mano Lietuva“

Meilę Tėvynei galima parodyti įvairiausiais būdais. Pavyzdžiui, sukuriant savo magnetuką su Lietuvos žemėlapiu…

Video pamokos metu vaikai sužinos įdomių faktų apie Lietuvą ir pasigamins medinį magnetuką, kurį dekoruos pagal savo norus.

Priemonės ir siuntimo išlaidos įskaičiuotos. Papildomai reikės guašo arba pieštukų.

Edukacija „Zuikio personažas“

Kūrybinė edukacija

 Edukacijos metu vaikai sužinos daug įdomių faktų apie zuikius, aptarsime, koks dažniausiai būna jo personažas, aiškinsimės, kuo skiriasi zuikis, kiškis ir triušis.

O paskui patys kurs medinius zuikių personažus su stoveliais, kurie tiks tiek ant Velykų stalo, tiek knygų lentynoje. Tad koks zuikis būsi tu? Su kaspinu ar lankeliu? Su akiniais ar ryškiais antakiais? Drąsus ar bailus? Ramus ar išdykęs? Kokie kiti veikėjai tiktų prie tavo sukurto personažo?

Priemonės ir siuntimo išlaidos įskaičiuotos. Papildomai reikės guašo arba pieštukų ir klijų. Galima rinktis su medinėmis vardo raidėmis, kurias priklijuos ant stovelio.  Kaina papildomai +0,70 eur. už vardą. 

Eko dirbtuvės

Kūrybinė edukacija

 Edukacija, kurios metu mokysimės apie šiukšlių rūšiavimą, kokią svarbą tai turi gamtai ir mums, diskutuosime apie atsakingą vartojimą ir dalyvausime eko dirbtuvėse. 

Edukacijos metu laukia įvairios diskusijos, užduotys apie rūšiavimą. O aptarę plastiko žalą gamtai ir siekdami to išvengti, kursime savo medvilninius maišelius, kurie tiks keliaujant į parduotuvę ar mokyklą. Mažesnieji dekoruoja maišelius su jau išpieštais šablonais, vyresnieji kuria savo. 

 

Burbulų iššūkis

Ar muilo burbulai būna tik rutulio formos? Nuo ko priklauso burbulo dydis ir stiprumas? Eksperimentuosime su muilo burbulais, mokysimės juos pradurti nesusprogdinus, išpūsti burbulus naudojant sausą ledą ir sukurti burbulų bokštą.

Rūgštys prieš šarmus

Kas tai yra rūgštys ir šarmai?

Kur juos galime rasti ir kokią įtaką jie daro mūsų sveikatai?

Kas yra pH ir kaip jį nustatyti?

Ieškosime atsakymų į šiuos ir daug kitų klausimų, eksperimentuosime su indikatoriais, šarmais ir rūgštimis, mokysimės juos atskirti. O pritaikius įgytas žinias gaminsime spalvą keičiantį limonadą.

Liko neatsakytų klausimų?

Suteikime galimybę vaikams laiką leisti prasmingai, įdomiai ir linksmai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę