Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/simtaszuikiu/domains/100zuikiu.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/zuiult/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/zuiult/domains/100zuikiu.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139
Prikelk antram gyvenimui: Tirpstantys besmegeniai - 100 zuikių

Prikelk antram gyvenimui: Tirpstantys besmegeniai

Ahhh, Kalėdinis laikotarpis tai tas metas, kai rūpinamės dovanomis ir gauname ne vieną siuntą. Dažnai siuntos būna supakuotos panaudojant užpildą – granules. Nustebsite sužinoję, kad granulės tirpios vandenyje, todėl jas galime prikelti antram gyvenimui ir granulių tirpdymą paversti smagiu žaidimu.  

Šiai veiklai reikės:

Ant granulių nupieškite senių besmegenių veidus: akis, nosis ir burnas. Kai besmegeniai jau paruošti – suberti juos į dubenį ir užpilti vandens. Besmegeniai ištirpsta, o vaikams tai smagi veikla, ir puiki proga pasikalbėti apie metų laikus, temperatūros pokyčius ir besmegenio virsmą vandeniu ateinant pavasariui.  Galite išbandyti ir kitą šios veiklos variantą: sugalvoti besmegeniams vardus, susmeigti juos ant dantų krapštukų, pilti vandenį ant besmegenių ir stebėti kaip jie tirpsta.

Žaidžiant su smulkiomis detalėmis ar atliekant eksperimentus pasirūpinkite vaikų saugumu, nepalikite jų vienų.

5 2 votes
Patiko? Įvertinkite!
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę