Kintantis piešinys

Kintantis piešinys

Mano vaikams patinka piešti, bet 3 ir 5 m. vaikinai dažniausiai piešia labai panašius piešinius vėl ir vėl. Todėl nutariau juos kiek paįvairinti. O eiga labai paprasta:

1. Ant lapo nupiešėme namą, medį, ežerą ir t.t. Maniškiai nutarė, kad nori panašių piešinių, todėl mažasis su mano pagalba, vyresnysis vienas pats sukūrė savo šedevrus. Piešti galima ką tik norite ir mokate.

2. Lapą įdėjome į įmautę ir ant jos tam tikrose vietose (žinodama, kokias turime sagutes, tikslingai pasiūliau klijuoti ten) priklijavome vieną velcro lipdukų pusę.

3. Ant įvairių medinių sagučių priklijavome kitą velcro lipduko pusę.

4. Vaikams buvo užduotis pabaigti piešinį priklijuojant, kas kur tinka. Penkiametis labai lengvai susitvarkė su užduotimi, todėl su juo aptarėme ir pasimokėme prielinksnius – kas yra ant, virš, šalia ir pan. Trimečiui šiek tiek užtruko ilgiau, nes skubėdamas žuvį apgyvendino medyje, bet paskui suprato, kad inkilas vandenyje netinka, tad teko pakeisti.

Žaidžiant su smulkiomis detalėmis ar atliekant eksperimentus pasirūpinkite vaikų saugumu, nepalikite jų vienų.

Aktualu:

Smagumas šios veiklos, kad galite piešinį išimti iš įmautės, nupiešti kažką papildomo ir vėl tęsti. Galima velcro lipdukus perklijuoti į kitą vietą, nes ant įmautės jie lips dar keletą kartų. Mes dar žaidėme atminties žaidimą. Išėmiau lapą iš įmautės, vaikai matė piešinį, bet įmautė su sagutėmis liko pas mane. Tada jiems reikėjo atsakyti į klausimus: kiek buvo paukščių? Kurioje pusėje namo stovėjo automobilis? Kokios spalvos buvo malūnsparnis? Kas slėpėsi žolėje ir t.t. Paskui įmautę apvertėme aukštyn kojomis ir vėl įdėjome į ją piešinį. Vaikams buvo labai juokinga, kad lėktuvas ant žemės, o katinas aukštyn kojomis.

Įmautes palikome kitam kartui, nes bet koks piešinys ir kitos sagutės vėl puikiai tiks šiai veiklai pakartoti po kurio laiko.

Kintantis piešinys

Daugiau idėjų:

Kalėdinės užduotėlės

Kalėdinės užduotėlės

Kalėdinės užduotėlės Kad Kalėdų laukimas neprailgtų paruošėme jums smagių užduotėlių, kurias atliekant teks pasukti galvelę ir pamiklinti pirštukus. Kalėdų senelio …

Skaityti »
Karoliukų žvejyba

Karoliukų žvejyba

Karoliukų žvejyba Šiai veiklai reikės: Vandens karoliukų Stiklinės vandens Didelio indo Sietelio Beriame apie 2 šaukštus vandens karoliukų į stiklinę, …

Skaityti »
alkanos figūros

Alkanos figūros

Šis žaidimas puikiai tiks tiek mokantis figūrų, tiek spalvų. O jam paruošti reikės visai nedaug priemonių ir laiko. Šiai veiklai …

Skaityti »