Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/simtaszuikiu/domains/100zuikiu.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/zuiult/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/zuiult/domains/100zuikiu.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139
Magiškas pienas - 100 zuikių

Magiškas pienas

Tai eksperimentas, kurį pasidaryti namuose labai paprasta, jis nereikalauja išankstino pasiruošimo, o kur spalvos, skysčiai ir dar vaikams galima patiems pačiupinėti – ten bus džiaugsmo kupinos akys.

Šiai veiklai reikės:

 • Didesnio riebumo pieno
 • Skystų dažų
 • Vatos pagaliukų
 • Skysto indų ploviklio
 • Sausainių kepimo formelės

Į lėkštę ar padėkliuką įpilti pieno, kad apsemtų dugną. Įdėti formelę į indo su pienu vidurį. Keliose vietose įlašinti skirtingų spalvų dažų. Merkti vatos pagaliuką į indų ploviklį ir tuo pačiu galiuku į pieną. Stebėti kaip dažai „bėga“ nuo pagaliuko.

Eksperimento paaiškinimas: Pagaliukui su indų plovikliu palietus pieną įvyksta cheminė reakcija. Piene esantys riebalai ir indų ploviklis bando susijungti ir tai iššaukia judėjimą. Dėl dažų ir pieno spalvų kontrasto, mes galime tą judėjimą matyti savo akimis.

Eksperimento video:

Žaidžiant su smulkiomis detalėmis ar atliekant eksperimentus pasirūpinkite vaikų saugumu, nepalikite jų vienų.

Aktualu:

5 1 vote
Patiko? Įvertinkite!
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę