Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/simtaszuikiu/domains/100zuikiu.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/zuiult/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/zuiult/domains/100zuikiu.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139
Lava skystis - 100 zuikių

Lava skystis

Šį eksperimentą darėme pirmą kartą – todėl blynas šiek tiek prisvilęs. Ar buvo smagu? Tikrai taip, šypsenos buvo iki ausų ir dabar jau žinome, ką daryti, kad kitą kartą gautųsi geriau!

Šiai veiklai reikės:

Pasirenkame aukštą stiklinę arba bespalvį butelį, pilame vandens, kad apsemtų dugną (mes padauginome, todėl pavyko ne taip gerai). Pilame aliejaus iki 1 cm nuo viršaus. Įlašiname kelis lašus dažų – patarimas naudoti skystus. Dažai turėtų susimaišyti su ant dugno esančiu vandeniu – turi gautis spalvotas vanduo. Sulaužome šnypšiančią tabletę ir įmetame į stiklinę. 

Eksperimento paaiškinimas: Įmetus šnypšiančią tabletę ji nugrimzta į dugną ir pradeda tirpti. Tirpstant susidaro dujos, kurios susimaišiusios su spalvotais dažais burbuliukuose kyla į viršų. Dujos pasiekusios paviršių išsisklaido, o spalvotas vanduo leidžiasi žemyn.

Žaidžiant su smulkiomis detalėmis ar atliekant eksperimentus pasirūpinkite vaikų saugumu, nepalikite jų vienų.

Aktualu:

5 1 vote
Patiko? Įvertinkite!
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę