Paukščių dirbtuvės

Kovo 10-ąją Lietuvoje minima 40-ies paukščių diena, siejama su masiniu paukščių parskridimu tėviškėn. Apytikriai keturiasdešimt paukščių rūšių kasmet išskrenda iš Lietuvos žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį grįžta. Siūlome kelias idėjas kaip su vaikais pasidaryti paukščius iš kartono, veltinio, popieriaus ar kitų medžiagų.

Iškirpkite paukščių formą iš kartono, susukite iš pūkuotų vielučių ar spalvoto popieriaus, padabinkite judančiomis akytėmis ir spalvingomis plunksnelėmis.

Kurkite paukščius naudodami guašą ar pirštais piešti skirtus dažus, padabinkite paukščius akytėmis ir štai, atvirukas pagamintas.

Šiems paukščiams pagaminti prireiks įvairių spalvų pomponų arba medinių pagaliukų, veltinio, spalvoto popieriaus, klijų ir fantazijos.

Pažinkite paukščius smagiai ir kūrybiškai. O mes dalinamės paukščių figūrų šablonu, kad juos kurti būtų dar paprasčiau.

Daugiau idėjų:

Ridu ridu ridenu…

Ridenimo veiklos vaikams labai patinka. Ir nesvarbu, ką ridenti, svarbu pats procesas. Tad jei turite nuo Velykų likusi margučių ridenimo …

Skaityti »
Kirpimo užduotys. Vaikai mokosi kirpti žirklėmis

Kirpimo užduotys

Kirpimo užduotys vaikų rankyčių lavinimui. Smulkioji motorika ir gebėjimas valdyti žirkles vieni esminių vaikų lavinime. Atsispausdinkite užduotis ir lavinkite rankytes.

Skaityti »
Gėlių šablonai spalvinimui ir karpymui

GĖLIŲ šablonai

Atsisiuntę gėlių šablonus spalvinimui, kirpimui ir kitoms užduotims. Susipažinsite su daugybe gėlių rūšių ir turėsite smagios veiklos suteikiant gėlėms spalvas …

Skaityti »

Burbuliukai balione

Šiai veiklai reikės: Vandens karoliukų Balionų Vandens burbuliukai balione – nuostabi mankšta rankoms ir puikus būdas įtampai mažinti. Į balioną …

Skaityti »